Imperial Court - Radiant Chestnut

Kolekce luxusního nábytku ve stylu ruských paláců s nádechem romantiky připomínající období slávy Versailles jsou obrovskou inspirací. Tento velkolepý nábytek je řemeslně zpracován z palisandrového dřeva v barevném provedení a povrchové úpravě Radiant Chestnut.

Ručně vyřezávané dřevo, zobrazení ozdobných krytů nebo přísná kritéria pro finalizaci čalounění vytvářejí eleganci, luxus a atmosféru císařského dvora. Velká pozornost je věnována především detailům, jakými jsou zlatě kovaná koruna nebo anticky mosazné doplňky. Samozřejmostí je i použití exkluzivních tkanin a látek s nádhernými obrubami. Finální konstrukce sedaček a křesel je zpracována z masivního dřeva, které plní funkci pevného rámu včetně rohových bloků. Sedáky včetně opěrek jsou odpruženy speciálně svinutými dráty z ušlechtilých materiálů a plní efekt maximálního odpružení – neprosednutí. S kolekcí Imperial Court zažijte ve vaší domácnosti pocit romantiky a luxusu jako v kouzelném paláci, anglickém velkostatku nebo královském dvoře. Právě smyslné křivky a složité ručně vyřezávané prvky dodávají absolutní pocit luxusu a romantiky do každé domácnosti.

Použité materiály - masivní dřevo palisandr, luxusní tkaniny a potahové materiály, hedvábí, bavlna.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

list-luxusni-loznice-imperial-court-6836.jpg Ložnice Imperial Court list-jidelny-imperial-court-6837.jpg Jídelny Imperial Court list-tv-stolky-imperial-court-6838.jpg TV nábytek Imperial Court list-luxusni-nabytek-do-obyvacich-pokoju-imperial-court-6840.jpg Obývací pokoje Imperial Court list-luxusni-konferencni-stolek-imperial-court-6841.jpg Stolky Imperial Court