Luxusní interiérový design

Mezi designem interiéru a designem luxusního interiéru je podstatný rozdíl. Například luxusní interiérový design se zaměřuje na preference klienta a nabízí jedinečné a na míru šité konzultace spíše než standardizované služby nebo obecné rady.

Celý proces je zaměřen na představu našeho klienta o jeho domě. Práce s interiérovým designérem je pohlcující zážitek založený na spolupráci.

My se snažíme úspěšně vytvářet a pěstovat silné pouto s našimi klienty a jsme na to nesmírně hrdí.

Pozornost věnovaná detailům se stává mnohem naléhavější a práce potřebná k realizaci projektu je rozsáhlá, aby bylo zajištěno, že požadavky klienta budou plně interpretovány a pochopeny ze všech úhlů. Luxusní interiérový design si klade za cíl vytvořit interiér, který odráží vkus a osobnost klienta.

To je místo, kde naši zkušení designéři opravdu září; jejich schopnost dovedně spojit své odborné znalosti s vizí klientů vede k jedinečnému a exkluzivnímu konečnému vzhledu.

Náš proces interiérového designu

Fáze 1: Inspirace a koncept

Zpočátku pracujeme s našimi klienty, abychom pochopili jejich preference, osobní styl, inspiraci a koncepty.

Naslouchání je životně důležité, protože zajišťujeme, aby byly v procesu návrhu splněny aspirace našich klientů. Jakmile jasně porozumíme zadání a rozpočtu klientů, předložíme ke zvážení náš návrh designu.

Fáze 2: Plánování a schvalování

Zde vytváříme prostorové plánování a získáváme souhlas. Po schválení můžeme návrhy vizualizovat do reality. V této fázi se také podíváme na barevné palety, preferovaná barevná schémata spolu s povrchovými úpravami, látkami a materiály.

Fáze 3: Rozpočet a časový plán

Stanovení rozpočtu je důležitou součástí naší práce a umožňuje nám identifikovat a nabízet vhodná řešení.

Časová osa je pro každý projekt jedinečná a v případě potřeby se v průběhu procesu znovu upraví v závislosti na postupu každého kroku.

Nejlepších výsledků dosáhnete, když svému návrháři dáte dostatek času na promyšlení detailů.

Fáze 4: Vizuály

Zpočátku budeme pracovat s 2D půdorysy a pohledy, abychom předvedli naše návrhy a umožnili našim zákazníkům plně ocenit, že jsme pochopili a interpretovali jejich vizi, než se zavážeme ke konečnému schválení. Jakmile jsme všichni na stejné stránce a schválíme počáteční koncepty a návrhy, dáváme přednost výrobě vysoce kvalitních 3D vizuálních prezentací. Upozorňujeme, že ne všichni naši zákazníci vyžadují tuto extra úroveň prezentace.

Fáze 5: Úpravy

Úpravy jsou nezbytné pro vynikající výsledek a tvoří součást procesu. To, co může vypadat jako malá úprava, může částečně nebo úplně změnit celkový design.

Fáze 6: Nákup

Toto je jedna z nejdůležitějších fází, protože vše je objednáno. Jako specialisté na nákup znovu důkladně kontrolujeme při objednávání každého prvku u našich výrobců, že nábytek, povrchové úpravy, detaily látek, velikosti, technické a barevné specifikace atd. jsou analyzovány, naplánovány a správně zakoupeny podle schváleného návrhu.

Fáze 7: Projektový management

Jedná se o řízení různých dodavatelů a instalačních týmů. Týmy jsou synchronizovány a řízeny tak, aby bylo zajištěno, že práce bude provedena podle správného standardu a specifikací, které požadujeme. Tento proces začíná ve fázi nákupu až po konečnou instalaci hotového projektu a nakonec předáním klientovi.

Fáze 8: Instalace

Náš instalační tým provede instalaci jako orchestr. Během procesu instalace máme další šanci zkontrolovat, zda je vše tak, jak má být. Dobře naplánovaný itinerář toho, co kam jde, v jakém pořadí je naše bible a plán, bez ohledu na to, kde ve světě projekt sídlí.

Fáze 9: Zádrhel

I když se extrémně snažíme zajistit důslednou kontrolu kvality v celém dodavatelském řetězci, jsme si vědomi možných komplikací, které je třeba vyřešit před praktickým dokončením projektu. Pečlivě sledujeme proces instalace, zda nedošlo k problémům, ke kterým mohlo dojít během přepravy nebo instalace. V nepravděpodobném případě problému v této fázi identifikujeme a napravíme většinou dříve, než si náš zákazník vůbec uvědomí, že takový problém existuje.

Luxusní interiérový design

V nabídce máme nejen moderní nábytek či oblíbený Glamoure styl, nabízíme samozřejmě i tradiční nábytek v zámeckém stylu s dokonalými detaily zpracování, kdy může mít každý klient rozdílný pohled na svůj interiér.
Naším úkolem je zachovat tradiční eleganci, barvy, světlo a učinit ji pro každého konkrétního klienta dle vlastních požadavků..
Strávili jsme mnoho času a realizací s našimi klienty a vždy jsme se řídili jejich vkusem a vizí. Několikrát jsme se vrátili zpět k výběru, někdy jsme se s nabídkou nábytku trefily hned na první pokus a převedly jejich potřeby a sny do reality, někdy jsme se výběru nábytku a dekorací věnovali o mnoho déle.
Někteří naši klienti hledají moderní a vzdušný interiér, další zase mají rádi pocit plnosti a obklopení se opravdovými designovými kousky vybraného nábytku.
K pozvednutí každého interiéru je použití barevných akcenty, různých vzorů tapet spolu s krásnými povrchovými úpravami a vynikajícími texturami.
Kousky, které pečlivě vybíráme pak dodávají interiéru punc luxusu a elegance.
Nesmí se pak zapomenout na velmi důležití faktor každého interiéru a tím je osvětlením.
V závěru pak nechybí výběr dekorací, které jsou nedílnou součástí a duchem každého bydlení.
Vidět víc

Naši interiéroví designéři

Dáváme přednost reflektování individuálních osobností a požadavků našich zákazníků, než abychom nabízeli standardní styl. Žádný projekt není nikdy stejný jako jiný. Exkluzivita je pro nás klíčová.

Proč si vybrat naše služby interiérového designu?

Výjimečná služba

Jsme hrdí na naši výjimečnou úroveň zákaznických služeb. Od prvního telefonátu, e-mailu nebo osobního setkání až po dodání produktu, návrh interiéru a instalaci je zákazník středem všeho, co děláme.

PŘEČTĚTE SI NAŠE RECENZE

Oceněný interiérový design

Spolupracujeme také s developery, kteří chtějí zařídit nemovitosti v přípravě na prodej. Specializujeme se na luxusní luxusní rezidenční a komerční návrhy pro domácí i mezinárodní klientelu.

VZHLED INTERIÉRU

Klienti světové třídy

ZJISTIT VÍCE