Cortina Collection® - Honey Walnut

Objevte eleganci v každé křivce kolekce stylového nábytku Cortina. Najdete zde půvabné linie s hlubokými  řezbami v masivním dřevěném materiálu s povrchovou úpravou v barvě medového ořechu nazvanou Honey walnut. Vrcholným doladěním této kolekce je použití mramorového vejce ve znaku každého produktu, které svou impozantností a dominantností dodává kolekci punc luxusu a nezaměnitelnosti. Inspirací středomořské románské kultury Vám Cortina přináší emoce, teplo a intimitu. Jedná se o dokonalou repliku starožitného nábytku.

Finální konstrukce luxusních křesel a sedaček je zpracována z masivního dřeva a plní funkci pevného rámu včetně rohových bloků. Sedáky včetně opěrek jsou odpruženy speciálně svinutými dráty z ušlechtilých materiálů a plní efekt maximálního odpružení – neprosednutí. Použité tkaniny dodávají  do Vašich interiérů velkolepost a jejich výběrem bylo dosaženo dokonalé harmonie a klidu.
Hledání inspirace pro tuto kolekci našel  Michael Amini v detailní práci se dřevem, kovem, sklem a opracovaným mramorem či s nákladnými látkami. Cortina je zpracována z amerického topolu v barevném provedení s nádechem  Cherry a je odýhována břízou.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

list-bary-a-barove-zidle-cortina-collection-6801.jpg Bary a barové židle Cortina Collection list-luxusni-loznice-cortina-collection-6802.jpg Ložnice Cortina Collection list-luxusni-jidelni-stoly-cortina-collection-6803.jpg Jídelny Cortina Collection list-luxusni-televizni-stolek-cortina-collection-6805.jpg TV nábytek Cortina Collection list-stylove-krby-eden-amaretto-6806.jpg Krby Cortina Collection list-repliky-starozitneho-nabytku-do-obyvacich-pokoju-cortina-collection-6807.jpg Obývací pokoje Cortina Collection list-luxusni-konferencni-stolky-cortina-collection-6808.jpg Stolky Cortina Collection