Essex Manor Collection® - Deep English Tea

Kolekce Essex Manor vznikla na základě velké inspirace z Britských ostrovů a je srdcem i duší celé historie tohoto krásného kontinentu. Na celé sbírce luxusního nábytku jsou velmi patrné řezby v duchu ohromující krajiny ostrova či použití kovových prvků dané doby a dávají svému nádhernému vzhledu plnou funkčnost a pocit pohodlí.
Luxusní kolekce Essex Manor vám svými pozoruhodnými kousky v barevném provedení Deep Englisch tee uchová dlouhé vzpomínky pocitu života na anglickém venkově. Čalouněné sedací soupravy zdůrazňují velikost a památnost této ohromující kolekce. Smyslné křivky ručně vyřezávaných pevných dřevěných rámů a zvýraznění štětcem dodávají této luxusní kolekci pocit starožitnosti, přepychu a elegance. Jedná se o dokonalou velmi stylovou repliku starožitného anglického nábytku, která prohlubuje cítění starého světa. Luxusní  tkaniny, smyslné textury, detailní  provedení střapců či hluboké a bohaté barvy země jsou pro tuto stylovou luxusní kolekci specifické.

Použité materiály - masiv bříza a třešeň, dýhy, kůže, tkaniny bavlna a hedvábí, kov, sklo.
Povrchová úprava - Hluboká English Tea # 57

Pro bližší informace nás kontaktujte.

list-loznice-essex-manor-6826.jpg Ložnice Essex Manor list-luxusni-jidelny-essex-manor-6828.jpg Jídelny Essex Manor list-luxusni-obyvaci-pokoje-essex-manor-6829.jpg Obývací pokoje list-luxusni-konferencni-stolky-essex-manor-6830.jpg Stolky Essex Manor