Hollywood Swank

Pozlátko a půvab starých časů věhlasného Hollywoodu a Sunset Stripu  unáší svou pozornost na neuvěřitelnou, nádhernou a luxusní kolekci Hollywood Swank.
Tuto pestrou a detailně řešenou kolekci připravil Michael Amini se slavnou americkou herečkou Jane Seymour k připomenutí  úspěchu Hollywoodu a jeho nestárnoucí filmové slávě. Unikátní vzhled a kombinace materiálů s důrazem na detaily, jakými  jsou například dekorativní kovová lišta nebo kovový motýl na dveřích vybraných kusů, přináší osobitost a vkus do každé místnosti. Kvalita a pozornost ke každému detailu se mistrně mísí v celé kolekci, která nabízí krásné tvary, luxusní tkaniny, výrazné prvky a pocit absolutní čistoty a luxusu.  Zde krása spojuje formu s funkcí, čímž univerzálnost a elegance přináší svůj půvab do každé domácnosti.
Celá kolekce obsahuje širokou škálu jídelních souprav, sedacích souprav, postelí, stolků, komod, křesel, zrcadel apod. Dále je vyrobena v několika rozdílných barevných provedení jako je silver pearl, antracit, amazing gator, crystal croc nebo black laguna.

Použité materiály – dřevo, kov, kůže, sklo, crystali Swarovski, luxusní tkaniny a potahové materiály.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

list-stylova-loznice-hollywood-swank-6930.jpg Ložnice Hollywood Swank list-stylovy-nabytek-do-jidelny-hollywood-swank-6931.jpg Jídelny Hollywood Swank list-komoda-hollywood-swank-6932.jpg TV nábytek Hollywood Swank list-stylovy-nabytek-do-obyvaciho-pokoje-hollywood-swank-6933.jpg Obývací pokoje Hollywood Swank list-luxusni-konferencni-stolky-6934.jpg Stolky Hollywood Swank list-nhollywdswankew-11635.jpg Pracovny Hollywood Swank