Lavelle Blanc

Představujeme Vám velmi výjimečnou v detailech nádherně propracovanou kolekci luxusního nábytku, která svým názvem  vyjadřuje vznešenost a čistotu. Nabízí tradiční motiv ze starého světa řezbářské práce nabízenou v krémovém lehce patinovaném  provedení s unikátním názvem Blanc a dodává pocit, že jste se ocitli v době francouzského baroka z období Ludvíka XIV.  
Kolekce je doplněna originálními krystaly Swarovski a dává tak možnost plnit nároky i té nejnáročnější klientele. Tato francouzská klasika svým vkusem, elegancí a jedinečností se dá  nazvat jediným vystihujícím slovem – Couture.
Kolekce Lavelle obsahuje vysoce kvalitní látky Birch, které jsou pouze z přírodních materiálů a jejich  unikátní povrchová  úprava dává pocit absolutního odpočinku a čistoty.

Použité materiály – masivní dřevo bříza, hedvábí, krystaly swarovski.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

list-loznice-lavelle-6844.jpg Ložnice Lavelle list-luxusni-nabytek-jidelna-lavelle-6845.jpg Jídelny Lavelle list-luxusni-nabytek-skrine-a-tv-nabytek-lavelle-6846.jpg TV nábytek Lavelle list-luxusni-nabytek-lavelle-do-obyvacich-pokoju-6847.jpg Obývací pokoje Lavelle list-luxusni-konferencni-stolky-6848.jpg Stolky Lavelle