Palace Gates - Royal Sable

Vyjímečná kolekce vytvořená ve spolupráci  Michaela Aminiho a herečky Jane Seymour. Formální elegance a tradice z kolekce Palace Gates je vytvořená k tradičnímu životnímu stylu. Podmanivé a složité řezby a lišty jsou ideální pro vybavení prostor s nízkými stropy. Luxusní tkaniny ve zlatých odstínech byly vkusně vybrány a dávají této kolekci bohatost a vytříbený estetický vkus pro velmi náročnou klientelu. Finální povrchová úprava v provedení Royal Sable působí velmi teple a vkusně, vychází však z dané doby a evropských uměleckých tradic.

Použité materiály- masivní dřevo, mramor, kůže, starožitné mosazné úchyty, kvalitní luxusní tkaniny, hedvábí, bavlna, v barevném provedení cherry.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

list-luxusni-loznice-palace-gates-6935.jpg Ložnice Palace Gates list-luxusni-jidelny-palace-gates-6936.jpg Jídelny Palace Gates list-tv-nabytek-palace-gates-6937.jpg TV nábytek Palace Gates list-krby-palace-gates-6938.jpg Krby Palace Gates list-obyvaci-pokoje-palace-gates-6939.jpg Obývací pokoje Palace Gates list-luxusni-konferencni-stolky-6940.jpg Stolky Palace Gates