Palais Royale® - Rococo Cognac

Jak už název napovídá, kolekce Palais Royale patří mezi velkolepá originální díla zámeckého nábytku od Michaela Aminiho. Díky svým velmi rafinovaným řemeslným a opulentním konstrukčním prvkům se právem řadí mezi nejúspěšnější. Z jeho motivů vyzařuje atmosféra elegance a vznešenosti historie a luxusu.
Kolekce svými propracovanými detaily a stylem připomíná klasické francouzské rokoko díky jeho složité propracovanosti v dřevěných materiálech a květinovým zdobeným motivem. Kolekce svou velikostí a vzhledem nepatří pouze do velkých interiérů, ale tento luxusní nábytek je možno i velmi vkusně a elegantně použít do menších prostorů.
Ručně vyřezávaný motiv, jemné detaily vyřezávaných nohou či ozdobné lemovky této nádherné kolekce velmi výrazně ovlivnily tento evropský tradiční styl luxusního nábytku.

Použité materiály – masivní dřevo, sklo, mosaz, hedvábí, v barevném provedení rococo cognac.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

list-luxusni-interiery-palais-royale-6875.jpg Ložnice Palais Royale list-luxusni-zidle-a-stoly-palais-royale-6876.jpg Jídelny Palais Royale list-luxusni-krby-palais-royale-6877.jpg Krby Palais Royale list-luxusni-sedaci-soupravy-palais-royale-6878.jpg Obývací pokoje Palais Royale list-luxusni-konferencni-stolky-palais-royale-6879.jpg Stolky Palais Royale