The Sovereign - Soft Mink

Tato nádherná kolekce luxusního nábytku v královském stylu vychází z tradice a dědictví starého kontinentu ve velmi opulentním a starožitném stylu. Předností této kolekce jsou tradiční řezby s velkým smyslem pro detail a precizně provedenou finální povrchovou úpravou soft mink. Především zaměření na vysokou kvalitu a detail mistrně zobrazují ručně vyřezávané motivy, které jsou synonymem kolekcí Michaela Aminiho s jeho originálním designem. Motivy kolekce The Sovereign zobrazují styl klasické evropské architektury.
Čalounění této úchvatné kolekce má měkké křivky, luxusní židle a křesla jsou ze speciálně konstruovaných tkanin. Sedací soupravy mají pevný rám z masivního dřeva a na jejich čalounění byly vybrány ty nejkvalitnější  pevné tkaniny jakými je např. 100% hedvábí a kůže.

Použité materiály – masivní dřevo – bříza, třešeň, mramor, kůže, mosaz, kov, sklo, krystaly, kvalitní pevné tkaniny.

Pro bližší informace nás kontaktujte.

list-luxusni-loznice-stylovy-americky-nabytek-the-sovereign-6884.jpg Ložnice The Sovereign list-luxusni-zidle-a-stoly-do-jidelny-the-sovereign-6885.jpg Jídelny The Sovereign list-stylovy-americky-tv-nabytek-the-sovereign-6886.jpg TV nábytek The Sovereign list-stylove-americke-krby-the-sovereign-6887.jpg Krby The Sovereign list-americky-nabytek-do-obyvaciho-pokoje-the-sovereign-6888.jpg Obývací pokoje The Sovereign list-luxusni-konferencni-stolky-the-sovereign-6889.jpg Stolky The Sovereign