Profil 2BLUXURY - Luxusní Interiéry

Nabízíme návrhy a realizace interiérů ve spolupráci s předním světovým výrobcem luxusního nábytku a doplňků, společností AICO – Amini Innovation Corp. - výrobcem luxusního designového nábytku v USA.

Luxusní nábytek AICO

Společnost AICO založil slavný americký návrhář a designer Michael Amini, který svou společnost proslavil světově uznávanými kolekcemi stylového luxusního nábytku, ale v poslední řadě také především spoluprácí s významnou a velmi populární americkou herečkou Jane Seymour. Díky této dynamické spolupráci vytvořili Jane s Michaelem   fascinující a klientelou velmi oblíbené fantastické kolekce, mezi které patří Hollywood Swank, Palace Gates – Royal Sable nebo poslední nově představená kolekce Beverly Blvd.

Na podzim roku 2011 jsme byli pozváni vedením společnosti AICO, abychom se zúčastnili největší a nejprestižnější světové výstavy a veletrhu luxusního nábytku a interiéru v Severní Karolíně ve městě High Point, kde má společnost AICO jeden ze svých největších a velmi atraktivních showroomů. Schůzky se zúčastnilo nejen celé vedení společnosti AICO, ale velkým překvapením byla také účast samotného Michaela Aminiho a stále půvabné a velmi známé americké herečky a star Jane Seymour. Po velmi příjemně stráveném dni s vedením a hvězdami společnosti AICO byla  ustanovena dohoda o výhradním zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku.

V současnosti nabízíme spolupráci na možných projektech, mezi které se řadí návrh a tvorba interiérů pro domy a byty, ambasády, zámky, hrady a residence, hotely, restaurace nebo luxusní kanceláře. Při tvorbě luxusních interiérů spolupracujeme s významnými českými i zahraničními architekty a designery. Samozřejmá je i spolupráce s developery, realitními společnostmi, PR agenturami nebo předními vydavateli časopisů o interiérech.