Profil společnosti AICO

Michael Amini a Jane Seymour

AICO - Amini Innovation Corp

Společnost Amini Innovation Corp.®, AICO® funguje na prestižním světovém nábytkářském trhu již po dobu 20-ti let. Výkonný ředitel a zakladatel Michael Amini využívá pro svou tvorbu inspiraci a zkušenost z cest po celém světě. Veškeré produkty značky AMINI se vyznačují luxusními prvky a především vysokou kvalitou použitých materialů, jako jsou mramor, exotická dřeva, kvalitní kůže nebo luxusní tkaniny.

Michael Amini přináší svým klientům prostřednictvím značky AICO skutečně jedinečné a inovativní kousky nábytku, které se vyznačují úžasnou kvalitou a především precizním ručním řemeslným zpracováním.

AICO se specializuje především na nejnáročnější klientelu, která vyžaduje originalitu, perfektní zpracování, neodolatelné a originální detaily nebo velmi precizní a luxusní čalounění nábytku. Zabývá se návrhy nábytku do obývacích pokojů, ložnic, jídelen, pracoven i dalších interiérů.

AICO je především inspirace

Každý jedinečný prvek, je velmi inspirativní, jelikož vychází z poznatků z cest samotného Michaela Aminiho. Tyto poznatky jsou velmi pečlivě, elegantně a především s obrovským citem začleněny do charakteristiky produktů jednotlivých kolekcí AICO. Od precizně a složitě vyřezávaných čel postelí až po sametem polstrované zásuvky komod, jež zvýrazňují celkový design luxusního nábytku AICO, který v sobě snoubí unikátní mix moderních výrobních technik s precizní ruční řezbářskou prací.

Od roku 1998 vytváří AICO pod vedením světově uznávaného designéra Michaela Aminiho klasický, tradiční , ale i moderní nábytek, který vyjadřuje nejen luxus, ale i nadčasovost a životní styl.